Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Portalul - pareri

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Noutati
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Va place noul format, de tip portal, pe care l-a adoptat forumul?
Da
70%
 70%  [ 14 ]
Nu
15%
 15%  [ 3 ]
Mi-e indiferent...
15%
 15%  [ 3 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Sâm Mai 26, 2007 7:05 am    Titlul subiectului: Portalul - pareri Răspunde cu citat (quote)

Va rog sa va exprimati parerea si sa votati.... Wink
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
icarus86
Junior activ
Junior activ


Vârsta: 38
Data înscrierii: 02/Apr/2007
Mesaje: 33
Cuvinte scrise: 1,966
Sexul: Masculin
Locație: /dev/null
ro.gif


MesajTrimis: Dum Mai 27, 2007 6:04 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

incepe sa arate chiar fain fain Smile ramane doar sechelea mea cu template-ul Smile)
_________________
0x2b | ~0x2b = ... 0xFF !
Sus
icarus86 este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Dum Mai 27, 2007 6:25 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Multumesc, ma bucur ca iti place Wink si vad ca mai sunt si altii, conform chestionarului. Cu templateul, om vedea mai incolo, dar sincer sa fiu, desi este templateul default phpbb, subSilver mi se pare curat si..odihnitor pentru ochi Smile . Dupa ce scap de licenta de la sociologie, mai vad eu ce mai modific/imbunatatesc. De imbunatatit nu prea as mai avea ce, in forma actuala, forumul are tot ce ii trebuie. Inca o data multumesc pentru apreciere... Dancing
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Axonn
Junior
Junior


Vârsta: 40
Data înscrierii: 24/Mai/2007
Mesaje: 7
Cuvinte scrise: 3,861
Sexul: Nespecificat
Locație: Brasov, Romania


MesajTrimis: Mar Mai 29, 2007 9:28 am    Titlul subiectului: Nope Răspunde cu citat (quote)

Eu am votat nu ::- D. Nu e prea fain cu portal ca start page. Din fericire mi-am setat in bookmarks direct adresa forumului shi intra aici. Portalu' mi se pare cam in plus asha ::- ). E totushi doar un forum mititel, nu o comunitate de 20000 de useri. Evident, poate Razvan are planuri sa creasca la acea cifra? ::- D. Ce e fain la portal e ca mai are sectziunea cu news, dar nu e nimic ce nu ar putea fi postat doar intr-un anumit Forum. Insa ideea unui Forum este de a fi cat mai simplu. Sa ajungi cat mai repede la topicuri. Iar portalul era un pas in plus, pe care eu prefer sa-l sar, cel putzin deocamdata.
_________________
. - = E C H Y S T T A S = - .
The Greater Mind Balance
Sus
Axonn este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mar Mai 29, 2007 1:36 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Pai da, tocmai asta este si ideea, sa ajungi cat mai repede la topicuri, daca te autentifici din portal vei avea un link care te duce la mesajele scrise de la ultima vizita. De asemenea, in functie de setari, ultimele mesaje scrise sunt afisate sub forma de anunturi, astfel ca omul cand intra vede exact ce s-a scris. Deocamdata, numai topicurile din anumite forumuri sunt afisate ca anunturi in portal, dar in curand voi seta ca topicurile noi din intregul forum sa fie afisate sub forma de anunturi in portal. Altfel, unora li s-ar putea parea greu sa caute in forumuri si subforumuri mesajele noi. Eu zic ca e util portalul, oricat de exigent ai fi Wink , dar e parerea ta si ti-o respect.
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Noutati Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Portalul - pareri." Mesaj online. Sâm Mai 26, 2007 7:05 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Joi Mar 28, 2024 10:46 am. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=108 >.




Securitate forum

95312 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 37 zile, 11 ore, 42 minute | Încărcare medie: 0.39, 0.44, 0.47

Server uptime(last month)