Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

am nevoie de sfatul unui jurist militar

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Discutii diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
scorpy
Novice
Novice


Vârsta: 43
Data înscrierii: 17/Aug/2012
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 108
Sexul: Nespecificat


MesajTrimis: Vin Aug 17, 2012 3:31 pm    Titlul subiectului: am nevoie de sfatul unui jurist militar Răspunde cu citat (quote)

Tatal meu , fost militar, a decedat de curand si am nevoie de cateva sfaturi in legatura cu pensia de urmas. Am depus dosarul la Casa de pensii militare pt mama mea. In urma evaluarii dosarului a primit raspuns ca va primii pensie numai 6 luni, dar numai daca renunta la pensia ei. Mama mea este iesita la pensie pe caz de boala, gradul lll, si are 55 de ani. Daca renunta la pensia ei, ce se intampla dupa ce trec cele 6 luni , ramane fara nici un venit?
Puteti sa ma indrumati spre un site, avocat sau o institutie , unde as putea sa ma interesez?
Sus
scorpy este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Vin Aug 17, 2012 7:38 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Nu sunt jurist de meserie, insa pensia militara de urmas este "pe viata", din momentul in care ai optat pentru ea, aceasta in cazul in care mai beneficiezi de inca o pensie, fie ea si civila, asa cum este cazul mamei tale. Cel mai bine va informati la Casa de pensii militare din orasul vostru, sau din judetul vostru. De exemplu, la Brasov locul respectiv este Centrul Militar Zonal Brasov. Cel mai probabil, trebuie sa mergeti la Centrul Militar Zonal din judetul vostru.
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
thomaspr95
Novice
Novice


Vârsta: 32
Data înscrierii: 08/Apr/2021
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 71
Sexul: Nespecificat


MesajTrimis: Vin Apr 09, 2021 2:52 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

You just have to perform some simple steps to cancel your Netflix membership. You have to go to the settings of your Netflix account and after that, you will see the option of your membership and how many days are left. From there you can easily cancel your membership but once you have done this there is no going back. For further details, you can visit this site ptcl speed test
Sus
thomaspr95 este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Discutii diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"am nevoie de sfatul unui jurist militar." Mesaj online. Vin Aug 17, 2012 3:31 pm. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Joi Mar 28, 2024 6:24 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=70252 >.




Securitate forum

95366 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 37 zile, 19 ore, 20 minute | Încărcare medie: 0.74, 0.53, 0.52

Server uptime(last month)