Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Tema IDAR grupa 7241

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Documentatii, suporturi de curs, ajutor ...
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Dum Mar 25, 2007 7:37 pm    Titlul subiectului: Tema IDAR grupa 7241 Răspunde cu citat (quote)

Pentru cei interesati ... am inceput proiectul pentru IDAR mare lucru nu va pot povesti acum pentru ca in 2 laboratoare s-a stabilit ca nu s-a stabilit nimic... unii au incercat totusi sa fac cate ceva
Am atasat baza de date si cam ce ar trebui facut/impartit pentru a fi facut ...

_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Vin Mai 25, 2007 5:07 pm    Titlul subiectului: Date server CVS Răspunde cu citat (quote)

host: 86.125.90.65
repository path: /repository
user: *****
password: *****
authentification mode: pserver

_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Vin Mai 25, 2007 5:11 pm    Titlul subiectului: Linkuri utile Răspunde cu citat (quote)

Acesta este link-ul pt Web Tool Developer plug-in-ul pentru Eclipse (Downloadul de aici este deja intregrat in eclipse.)

http://eclipse.prolet.org/webtools/downloads/drops/R1.5/R-1.5.4-200705021353/wtp-all-in-one-sdk-R-1.5.4-win32.zip

_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Vin Mai 25, 2007 5:40 pm    Titlul subiectului: Script-ul de creere al tabelei Angajat_drepturi Răspunde cu citat (quote)

:p
_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
blorelai
Novice
Novice



Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 36
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Lun Mai 28, 2007 10:09 am    Titlul subiectului: new Răspunde cu citat (quote)

am pus din un back-up la baza de date. Se va creea o baza de date numita "Librarie" si se va da Restore.
Pentru cei care sunt interesati de user si parola astept mailuri la cmg_george@yahoo.com Smile
Sus
blorelai este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ioanaberetean
Novice
Novice


Vârsta: 38
Data înscrierii: 03/Iun/2007
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 63
Sexul: Nespecificat


MesajTrimis: Dum Iun 03, 2007 2:32 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare in legatura cu libraria asta on-line! Cum se aduce proiectul din cvs si ce ar trebui sa am eu instalat pe calculator pt a putea lucra? si pana la urma cum comunicam prin cvs-ul asta ?lucram numai on-line?......oricum intrebari as avea mai multe dar cred k sunt de ajuns astea......cine vrea sa dea detalii mai multe ......este binevenit....
Sus
ioanaberetean este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Dum Iun 03, 2007 3:18 pm    Titlul subiectului: Cum sa incepem... Răspunde cu citat (quote)

Cvs tine numai o evidenta a fisierelor si cum au fost ele modificate. se lucreaza local. Am atasat un doc in care am incercat sa explic cam ce trebuie facut pentru a aduce proiectul local si a putea incepe munca.
Imi cer scuze pentru eventualele greseli de orice natura dar m-am grabit destul de tare cand am facut doc. de fata.

MODERAT(razvan):pentru a avea acces la atasament trebuie sa va autentificati. Wink

_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
chliviu
Novice
Novice


Vârsta: 39
Data înscrierii: 06/Iun/2007
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 69
Sexul: Masculin

ro.gif


MesajTrimis: Vin Iun 08, 2007 9:43 am    Titlul subiectului: Stocuri Răspunde cu citat (quote)

Pentru buna functionare a sectiunii de stocuri (in varianta care este) va rog sa rulati si la voi urmatorul cod sql in baza de date:

ALTER TABLE `librarie`.`magazine_stocuri` MODIFY COLUMN `id_carte` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0,
ADD COLUMN `id_stoc` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT NULL AUTO_INCREMENT AFTER `stoc`,
DROP PRIMARY KEY,
ADD PRIMARY KEY (`id_stoc`);
Sus
chliviu este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
chliviu
Novice
Novice


Vârsta: 39
Data înscrierii: 06/Iun/2007
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 69
Sexul: Masculin

ro.gif


MesajTrimis: Mar Iun 12, 2007 9:24 am    Titlul subiectului: note examen Răspunde cu citat (quote)

notele finale de la examen apar si pe site? sau le primim si pe mail?
Sus
chliviu este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mar Iun 12, 2007 12:32 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu cum v-ati inteles cu dom profesor Smile , dar daca intru in posesia lor vi le transmit. Wink
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mie Iun 13, 2007 9:23 am    Titlul subiectului: Note examen IDAR Răspunde cu citat (quote)

Am trimis aseara celor care fac parte din grupul Info20042008 de pe forum un mesaj care continea notele finale de la IDAR. Daca cineva care nu este inregistrat pe forum sau nu face parte din acest grup doreste sa vada notele, este invitat sa ma contacteze. Bafta in sesiune in continuare! Dancing
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Documentatii, suporturi de curs, ajutor ... Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Tema IDAR grupa 7241." Mesaj online. Dum Mar 25, 2007 7:37 pm. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Vin Mar 29, 2024 7:02 am. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=20 >.




Securitate forum

95493 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 38 zile, 7 ore, 58 minute | Încărcare medie: 0.55, 0.46, 0.43

Server uptime(last month)