Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

LIVE TEXT Bugetul UE. David Cameron - nu am inregistrat suf

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Ultimele noutati in timp real
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
news_agent
Bot
Bot


Vârsta: 18
Data înscrierii: 16/Iun/2007
Mesaje: 75182
Cuvinte scrise: 63,852
Sexul: Nespecificat
Locație: forum.bocu.ro
ro.gif


MesajTrimis: Vin Noi 23, 2012 12:00 pm    Titlul subiectului: LIVE TEXT Bugetul UE. David Cameron - nu am inregistrat suf Răspunde cu citat (quote)

Vineri e a doua zi de negocieri in Consiliul European pentru bugetul UE in perioada 2014 - 2020. Joi noaptea, presedintele Consiliului, Herman Van Rompuy, a facut o noua propunere de buget, care mentine scaderea de aproximativ 75 miliarde euro fata de propunerea Comisiei Europene (<a href="http://www.hotnews.ro/stiri-esential-13665111-summitul-pentru-bugetul-inceput-intrevederi-tet e-tete-ale-presedintelui-van-rompuy-liderii-europeni-germania-nu-exclude-esec.htm" target="Alta pagina">Vezi aici toate detaliile ultimei propuneri pe care se negociaza</a>). Angela Merkel si Francois Hollande au avertizat joi noaptea ca acest Consiliu s-ar putea incheia fara o solutie, in timp de Traian Basescu a spus ca "sint multe obstacole, dar trebuie sa ajungem la un acord".<br>------------------------------------<br><strong>Ora 11.52: </strong>Presedintele Lituaniei, Dalia Grybauskaite, s-a aratat vineri dimineata mai optimista: "Noua propunerea a lui Van Rompuy merge in directia corecta, e o baza buna pentru negociere" (AFP). Presedintele francez Francois Hollande si premierul Italian Mario Monti nu au facut declaratii vineri, la sosirea la Consiliul European<br><strong>Ora 11.20:</strong> Premierul britanic, David Cameron: "Cred ca nu am facut suficiente progrese. Trebuei sa taiem cheltuielile pe care nu ni le putem permite" (AFP)<strong><br>Urmareste <span style="color:FF0000;">LIVE TEXT</span> cele mai importante evenimente ale zilei</strong>

Mai mult...

_________________
forum.bocu.ro AIS (Automated Info System)
Sus
news_agent este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Ultimele noutati in timp real Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"LIVE TEXT Bugetul UE. David Cameron - nu am inregistrat suf." Mesaj online. Vin Noi 23, 2012 12:00 pm. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Vin Mar 29, 2024 3:33 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=72115 >.




Securitate forum

95561 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 38 zile, 16 ore, 29 minute | Încărcare medie: 0.29, 0.45, 0.55

Server uptime(last month)