Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Dumitru Tudor ameninta

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Pasiuni comune -> Sport
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
news_agent
Bot
Bot


Vârsta: 18
Data înscrierii: 16/Iun/2007
Mesaje: 75182
Cuvinte scrise: 63,852
Sexul: Nespecificat
Locație: forum.bocu.ro
ro.gif


MesajTrimis: Joi Dec 13, 2007 1:00 am    Titlul subiectului: Dumitru Tudor ameninta Răspunde cu citat (quote)

Dupa partida cu Arsenal, impresarul Dumitru Tudor a declarat la Realitatea TV ca transferul atacantului Nicolae Dica la Middlesbrough este realizat în proportie de 90 la suta. "Daca acest transfer nu se va materializa, atunci o

Mai mult...

_________________
forum.bocu.ro AIS (Automated Info System)
Sus
news_agent este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
irinuk
Novice
Novice


Vârsta: 39
Data înscrierii: 19/Mai/2008
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 153
Sexul: Feminin
Locație: Bucuresti
ro.gif


MesajTrimis: Lun Mai 19, 2008 9:58 am    Titlul subiectului: "Corectitudinea" lui Dumitru Tudor Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca Dl Tudor este mult prea preocupat de transferuri din lumea fotbalului pentru a se mai prezenta si la politie, desi a primit o citatie.
Este un om mult prea ocupat pentru a-si face timp sa isi asume responsabilitatea fata de cei pe care i-a tepuit cu restaurantul Cina.
Dar asta este, traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul. Oare din cati bani castiga Dl Tudor din activitatea de impresar nu isi poate achita datoriile, sau poate k noi suntem prea mici pentru inaltimea sa!
Mi-a reprosat faptul k am afirmat k nu este un om neserios, dar aveam dreptate, este genul de om care doar vorbeste, sperand poate k ne vom lasa pagubasi. Ei bine nu, pana cand nu ne vom recupera banii, nu vom renunta, si vorbesc la plural pentru k sunt foarte multe cupluri in aceeasi situatie.
Domnilor, ganditi-va de doua ori inaninte sa incheiati afaceri cu acest individ!
Sus
irinuk este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Pasiuni comune -> Sport Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Dumitru Tudor ameninta." Mesaj online. Joi Dec 13, 2007 1:00 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Mar Apr 16, 2024 8:59 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=4671 >.




Securitate forum

99515 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 56 zile, 21 ore, 55 minute | Încărcare medie: 0.62, 0.54, 0.56

Server uptime(last month)