Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Daca esti asa desteapta,nu stii si unde este pixul meu?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Divertisment
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mihaela14
Initiat
Initiat


Vârsta: 53
Data înscrierii: 18/Feb/2010
Mesaje: 758
Cuvinte scrise: 65,653
Sexul: Nespecificat


MesajTrimis: Lun Iul 12, 2010 3:35 pm    Titlul subiectului: Daca esti asa desteapta,nu stii si unde este pixul meu? Răspunde cu citat (quote)

I/am dat fetitei de rezolvat 4 exercitii,spunindu/i ca m/ar bucura nespus daca le va rezolva corect,iar in caz contrar nu va iesi la joaca cu rolele si nici pe calculator.A incercat bineinteles sa contracareze,sa se fofileze,de teama ca nu le va rezolva corect.Eu am repetat termenii "contractului"subliniind ca rezolvarea corecta m/ar face chiar fericita,lucru pe care consider ca il merit ca mama din partea ei.M/a intrebat circumspecta daca eu stiu rezultatele corecte,iar eu am asigurat/o ca le stiu si ca le pastrez ca sa vad daca si ea le stie calcula corect.Nerabdatoare sa iasa cu rolele.auzind si voci de copii afara,nu isi gasea pixul,si vine la mine putin imbufnata :cautarile pixului esuasera si considerind ca eu stiam exercitii,rezolvari etc,ma intraba:
-Daca esti asa desteapta,nu stii si unde este pixul meu?
Sus
Mihaela14 este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 12:18 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Applause Este creativa fetita ta. Si, si-a facut treaba, ai lasat-o la joaca? Smile
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mihaela14
Initiat
Initiat


Vârsta: 53
Data înscrierii: 18/Feb/2010
Mesaje: 758
Cuvinte scrise: 65,653
Sexul: Nespecificat


MesajTrimis: Mar Iul 13, 2010 3:16 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Da,a gresit primul exercitiu,iar la atentionarea mea,a gasit repede rezultatul corect.Si ,normal,am lasat/o la joaca,cu felicitarile de rigoare.
Sus
Mihaela14 este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 7:25 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Foarte bine, imi place. Smile
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Divertisment Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Daca esti asa desteapta,nu stii si unde este pixul meu?." Mesaj online. Lun Iul 12, 2010 3:35 pm. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Joi Mar 28, 2024 7:22 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=37168 >.




Securitate forum

95373 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 37 zile, 20 ore, 18 minute | Încărcare medie: 0.34, 0.46, 0.52

Server uptime(last month)