Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Information Technology Career Advice

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Discutii cu specific IT -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
davidhill
Junior
Junior


Vârsta: 35
Data înscrierii: 20/Feb/2017
Mesaje: 13
Cuvinte scrise: 1,326
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Joi Mar 09, 2017 8:19 am    Titlul subiectului: Information Technology Career Advice Răspunde cu citat (quote)

Hello everyone. I am hoping someone can give me some insight on where I can proceed to get my career started.

I am willing to take courses to add to my skills. However, clearly I am doing something wrong or looking in the wrong place for positions. Is there anything that I can explore to get going here. Every month that goes by, although I am always one to push forward and work hard, I cannot lie that it has become depressing.

I am willing to do whatever it takes to be successful. My main interests I would say is anything from Network Security to Computer Networking in general. I am willing to into any sect of this field if it means I can get a start. I have also looked up beginner course on programming.

Any help or advice you are willing to I sincerely appreciate.



About Me:
I'm new in this forum, I am a consultant and have worked with multiple firms
You can check Animated Mobile App Videoone of my work.
Sus
davidhill este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
RobertZimm
Novice
Novice


Vârsta: 26
Data înscrierii: 17/Iul/2020
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 38
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Sâm Iul 18, 2020 8:55 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Mobile and all agile sources are fixed for the good nature of the field. Parts of the team and college paper org review have been done for humans. The part is played for the orientation for the citizens.
Sus
RobertZimm este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Janiece Bazil
Novice
Novice


Vârsta: 26
Data înscrierii: 10/Aug/2020
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 23
Sexul: Nespecificat


MesajTrimis: Joi Aug 13, 2020 11:48 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

I love to read informative posts and you are doing it exellently. Hall of Fame
Sus
Janiece Bazil este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Helga33
Novice
Novice


Vârsta: 33
Data înscrierii: 20/Aug/2020
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 293
Sexul: Feminin


MesajTrimis: Joi Aug 20, 2020 3:06 pm    Titlul subiectului: Thanks Răspunde cu citat (quote)

You should consider our website if you need “write my homework for me”. Go on and see if you can find the answer there .
Sus
Helga33 este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dinesh14
Novice
Novice


Vârsta: 27
Data înscrierii: 04/Mar/2022
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 65
Sexul: Masculin

in.gif


MesajTrimis: Vin Mar 04, 2022 11:16 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

homework writing service is very famous now a days among the students thanks for providing such a nice service also instagram audio download provides you to download audio from the instagram directly
Sus
dinesh14 este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Discutii cu specific IT -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Information Technology Career Advice." Mesaj online. Joi Mar 09, 2017 8:19 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Joi Mar 28, 2024 7:42 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=75597 >.




Securitate forum

95374 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 37 zile, 20 ore, 37 minute | Încărcare medie: 0.66, 0.72, 0.66

Server uptime(last month)