Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Sugesti - structura site-ului

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Sugestii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Mie Iun 06, 2007 9:34 am    Titlul subiectului: Sugesti - structura site-ului Răspunde cu citat (quote)

Salutare la toata lumea si in special moderatorului ... as veni cu o sugestie pentru structura site-ului... poate ca este mult spus, dar sincer cred ca ar fi foarte util sa existe posibilitatea de autentificare pe prima pagina din site. Nu stiu inca daca impartaseste si altii aceasta parere... sper sa aflam Smile
_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mie Iun 06, 2007 9:43 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Te poti autentifica si de pe prima pagina din site, acolo in dreapta exista o casetuta pentru autentificare si dupa ce te autentifici iti apare un link care te duce catre topicurile in care s-au scris mesaje de la ultima vizita. Iti apare si avatarul daca ai asa ceva... Smile
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cmg_george
Junior
Junior


Vârsta: 38
Data înscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 8
Cuvinte scrise: 319
Sexul: Nespecificat

ro.gif


MesajTrimis: Mie Iun 06, 2007 11:19 am    Titlul subiectului: scuze ... Răspunde cu citat (quote)

Greseala mea cred ca nu am fost suficient de atent.
_________________
cmg
Sus
cmg_george este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mie Iun 06, 2007 5:34 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Nici o problema.... Wink
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
karunyakk
Novice
Novice


Vârsta: 29
Data înscrierii: 28/Mai/2021
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 93
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Vin Mai 28, 2021 6:52 pm    Titlul subiectului: reply Răspunde cu citat (quote)

MyColes portal has been developed by the officials of the companies so that the employees of the company can get a platform through which they can print and download their payslips without having to be present in person at the retaining store of the company.
panorama charter mycoles my estub
Sus
karunyakk este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Sugestii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Sugesti - structura site-ului." Mesaj online. Mie Iun 06, 2007 9:34 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Vin Mar 29, 2024 1:34 am. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=119 >.




Securitate forum

95430 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 38 zile, 2 ore, 30 minute | Încărcare medie: 0.92, 0.63, 0.61

Server uptime(last month)