Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Magazine online Casaauto

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Suport ...
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
velikkiriuha
Novice
Novice


Vârsta: 34
Data înscrierii: 07/Iul/2023
Mesaje: 2
Cuvinte scrise: 68
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Joi Aug 31, 2023 10:34 am    Titlul subiectului: Magazine online Casaauto Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua. Vreau sa va povestesc despre un site pe care l-am gasit recent cand cautam anvelope de iarna pentru masina mea. Mi-a plăcut foarte mult sortimentul și politica de prețuri de pe acest site https://casaauto.md/ro/
Sus
velikkiriuha este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PatriciaCrawford
Novice
Novice


Vârsta: 24
Data înscrierii: 31/Aug/2023
Mesaje: 1
Cuvinte scrise: 96
Sexul: Feminin


MesajTrimis: Joi Aug 31, 2023 3:51 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Bună ziua, îmi cer scuze că sunt off-topic. Dar poate aici pot primi niște sfaturi despre vopsirea unei mașini. Recent am intrat într-o situație neplăcută și s-a întâmplat că trebuie să îmi vopsesc mașina. Am găsit cine o vopsește, băieții sunt profesioniști și își fac treaba bine https://tigar.md/
Întrebarea este alta, să vopsesc toată caroseria sau tot acolo unde este nevoie, și este vorba de capotă, ușa șoferului și a pasagerului pe ambele părți și portbagajul.
Eu cred că dacă e să vopsești, atunci revopsește complet.
Voi ce părere aveți despre asta?
Am nevoie doar de un sfat)
Sus
PatriciaCrawford este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Suport ... Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Magazine online Casaauto." Mesaj online. Joi Aug 31, 2023 10:34 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Vin Mai 17, 2024 11:39 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=77188 >.




Securitate forum

104594 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 18 zile, 4 ore, 54 minute | Încărcare medie: 0.27, 0.54, 0.53

Server uptime(last month)