Pagina se ncarc... v rugm ateptai!

Afiarea paginii ntrzie? Clic aici

Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse

AcasAcas   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CutareCutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   nregistrarenregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hart Site(pseudo)Hart Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Ardean şi Ungureanu, în rolul lui Moş Nicolae

Creaz un subiect nou   Rspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Ultimele noutati in timp real -> Noutati sportive
Subiectul anterior :: Subiectul urmtor  
Autor Mesaj
news_agent
Bot
Bot

Vrsta: 13
Data nscrierii: 16/Iun/2007
Cuvinte scrise: 63,852
Sexul: Nespecificat
Locaie: forum.bocu.ro
ro.gif

MesajTrimis: Dum Dec 07, 2008 2:50 am    Titlul subiectului: Ardean şi Ungureanu, în rolul lui Moş Nicolae Rspunde cu citat (quote)

Victoria cu Franţa a fost cel mai important cadou de Moş Nicolae pentru tricolore. Totuşi, ceva mai târziu, Valentina Ardean şi Paula Ungureanu şi-au luat în serios şi rolul de Moş Nicolae. Au lipit pe uşa de la fiecare cameră câte un săculeţ, cu mesajul „Moşul de la 712”. „Am vrut să facem o surpriză pentru fete şi am reuşit”, a spus Ardean. Florentina Stanciu – Danilea Crap (Moşul de la 709) sau Oana Şoit – Carmen Amariei (Moşul de la 714) au avut iniţiative asemănătoare.

Mobilizare generală

Echipa naţională a lucrat şi la partea estetică a etajului şapte de la Hotel Continental, dorind ca atmosfera să fie într-adevăr de Moş Nicolae. Împreună, tricolorele au schimbat decorul, îmbogăţindu-l cu beculeţe şi mesaje gen „Sărbători fericite!” sau „HAI România!”. După-amiază au plecat să achiziţioneze şi un brad, vrând parcă să devină lidere şi la acest capitol în raport cu celelalte reprezentative.

Bârsan şi Marinescu, sărbătoriţi

Înaintea unei partide de fotbal din cadrul antrenamentului, jucătoarele au efectuat fotografii de grup, iar apoi au „sărit” pe Florina Bârsan. Au ţinut să o urce pe bara transversală pentru a-i cânta „LA MULŢI ANI”, pivotul naţionalei împlinind ieri 23 de ani. La rând a fost apoi şeful delegaţiei, Mihai Marinescu, care a sărbăptorit 64 de ani.

Meiroşu şi Manea formează familia Ettyyy

Adina Meiroşu-Fiera şi Oana Manea împart aceeaşi cameră la Hotel Continental, numărul 708. Sunt practic nedespărţite, precum o familie. De altfel, cele două tricolore

Mai mult...

Afieaz mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaz un subiect nou   Rspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Ultimele noutati in timp real -> Noutati sportive Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu putei crea un subiect nou n acest forum
Nu putei rspunde n subiectele acestui forum
Nu putei modifica mesajele proprii din acest forum
Nu putei terge mesajele proprii din acest forum
Nu putei vota n chestionarele din acest forum
Nu putei ataa fiiere n acest forum
Nu putei descrca fiiere n acest forum
Referin subiect (Stil MLA)
"Ardean şi Ungureanu, în rolul lui Moş Nicolae." Mesaj online. Dum Dec 07, 2008 2:50 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Mie Mai 22, 2019 2:27 am. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=22163 >.

Securitate forum

30043 Atacuri blocate