Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

AVAS dezinformeaza in legatura cu privatizarea Electroputer

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Ultimele noutati in timp real
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
news_agent
Bot
Bot


Vârsta: 18
Data înscrierii: 16/Iun/2007
Mesaje: 75182
Cuvinte scrise: 63,852
Sexul: Nespecificat
Locație: forum.bocu.ro
ro.gif


MesajTrimis: Joi Dec 06, 2007 1:00 am    Titlul subiectului: AVAS dezinformeaza in legatura cu privatizarea Electroputer Răspunde cu citat (quote)

Informatia transmisa prin comunicatul AVAS, potrivit careia
Electroputere Craiova a primit o infuzie de capital in valoare de 35
milioane de euro de la compania Al-Arrab, este incorecta, potrivit
NewsIn care citeaza un comunicat al autoritatii. Reprezentantii AVAS
sustin ca aceasta situatie a fost cauzata de o eroare in procesul de
comunicare dintre vanzator si cumparator.

Mai mult...

_________________
forum.bocu.ro AIS (Automated Info System)
Sus
news_agent este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
NoahJames
Junior
Junior


Vârsta: 27
Data înscrierii: 12/Dec/2023
Mesaje: 9
Cuvinte scrise: 303
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Vin Mar 01, 2024 12:34 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Nice post! This is a very nice blog that I will definitively come back to more times this year! Thanks for informative post. visit this site
Sus
NoahJames este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NoahJames
Junior
Junior


Vârsta: 27
Data înscrierii: 12/Dec/2023
Mesaje: 9
Cuvinte scrise: 303
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Mar Mar 05, 2024 10:59 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives indepth information. Thanks for this nice article. follow me
Sus
NoahJames este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NoahJames
Junior
Junior


Vârsta: 27
Data înscrierii: 12/Dec/2023
Mesaje: 9
Cuvinte scrise: 303
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Mie Mar 06, 2024 3:51 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

I am thankful to you for sharing this plethora of useful information. I found this resource utmost beneficial for me. Thanks a lot for hard work. follow me
Sus
NoahJames este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lestedagnu
Junior activ
Junior activ


Vârsta: 24
Data înscrierii: 07/Noi/2023
Mesaje: 42
Cuvinte scrise: 1,220
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Dum Mar 10, 2024 9:41 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

I highly recommend checking out this article on optimizing real estate e-signature workflows at how-to-improve-real-estate-based-e-signature-workflows-e-sign-and-email-pdfs-back-to-clients-without-printing-or-scanning. Really helpful!
Sus
lestedagnu este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lestedagnu
Junior activ
Junior activ


Vârsta: 24
Data înscrierii: 07/Noi/2023
Mesaje: 42
Cuvinte scrise: 1,220
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Mar Mar 12, 2024 8:35 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

I'm glad I stopped by https://www.airslate.com/bots/access-control. They were going to put on such a fantastic show? I had absolutely no notion. strongly advised
Sus
lestedagnu este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lestedagnu
Junior activ
Junior activ


Vârsta: 24
Data înscrierii: 07/Noi/2023
Mesaje: 42
Cuvinte scrise: 1,220
Sexul: Masculin


MesajTrimis: Joi Mar 14, 2024 11:18 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own Blog Engine blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a fine example of it. Information Technology Books
Sus
lestedagnu este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Ultimele noutati in timp real Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"AVAS dezinformeaza in legatura cu privatizarea Electroputer." Mesaj online. Joi Dec 06, 2007 1:00 am. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Joi Mar 28, 2024 11:42 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=4367 >.




Securitate forum

95410 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 38 zile, 0 ore, 38 minute | Încărcare medie: 0.40, 0.47, 0.52

Server uptime(last month)