Pagina se încarcă... vă rugăm așteptați!



Afișarea paginii întârzie? Clic aici
 
Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro
IT si diverse
 
 AcasăAcasă   LinkuriLinkuri   FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   AlbumAlbum   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   SudokuSudoku    Mesaje privateMesaje private   Hartă Site(pseudo)Hartă Site(pseudo)    AutentificareAutentificare 

Site-ul facultatii

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Administrative ...
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
tazy_the_great
Junior
Junior


Vârsta: 41
Data înscrierii: 02/Mai/2007
Mesaje: 12
Cuvinte scrise: 1,964
Sexul: Masculin
Locație: Piatra Neamt
ro.gif


MesajTrimis: Mie Mai 02, 2007 2:38 pm    Titlul subiectului: Site-ul facultatii Răspunde cu citat (quote)

Daca cu o astfel de "carte de vizita" se prezinta facultatea noastra, nu-i de mirare ca e de jale... Ca design e dragut site-ul, dar la "functionalitate" e varza. Nu stiu cum s-a nimerit ca tocmai sectiunile care ma intereseaza ori lipsesc, cu toate ca au link, ori nu sunt updatate. Culmea e ca nu se sesizeaza nimeni, ori nu vor, ori... nu stiu ce sa mai cred. Mai bine il faceau in HTML pur, ca sa nu-si mai prinda urechile prin php, ca oricum numai dinamic nu este, si sa fi fost complet si la zi cu informatiile.
Ca structura e aproape complet, dar niste link-uri catre nicaieri nu ma incalzec cu nimic.
Presupunand ca vb in numele mai multor studenti, te-as ruga Razvane sa iei atitudine daca poti (si stiu ca poti Very Happy) in sensul asta.
Sus
tazy_the_great este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mie Mai 02, 2007 6:31 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Pana cand a plecat la Timisoara prin toamna, de site se ocupa Alex Carstea. De atunci, din motive pe care as prefera sa nu le comentez (daca tii neaparat ti le spun pe privat Wink ), nu s-a stabilit in mod clar cine il inlocuieste la administrarea site-ului in perioada cat este plecat. Si de aici, din peticeala in peticeala, s-a ajuns la situatia actuala Smile . Sa stii ca acum vreo luna era chiar mai rau, nu mergea nici un link, acum incearca si vei vedea ca linkurile in general functioneaza Wink . Daca imi spui ce informatie te-ar interesa incerc sa te ajut.
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
tazy_the_great
Junior
Junior


Vârsta: 41
Data înscrierii: 02/Mai/2007
Mesaje: 12
Cuvinte scrise: 1,964
Sexul: Masculin
Locație: Piatra Neamt
ro.gif


MesajTrimis: Vin Mai 04, 2007 2:19 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Pai sincer sa fiu m-ar interesa daca s-au fixat examenele, respectiv restantele pt. anul IV (Analiza numerica, Retele, C.O., IDAR si C.P.). Fiind in Piatra Neamt si mai ales lucrand, imi este mai greu sa fac un drum pana in Brasov. Daca ar fi fost amabile secretarele era problema rezolvata, dar stiti vorba..."De unde nu este, nici Dumnezeu nu cere..." Very Happy
Celui care poate sa-mi dea o astfel de informatie ii multumesc anticipat.
Sus
tazy_the_great este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Vin Mai 04, 2007 2:32 pm    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Acum este vineri dupa-amiaza si nu mai gasesc pe nimeni la secretariat, dar o sa incerc sa aflu. In orice caz, restantele sunt fixate acum in mai, dar programarea acestor restante nu se face dupa o schema extrem de unitara, de aceea cel mai bine ar fi sa incerci sa dai o fuga pana in Brasov sa vorbesti cu profii respectivi, ar fi cel mai bine. De IDAR iti pot spune ca se da luna aceasta, dar data exacta nu o stiu, este o sesiune de restante pentru cei care sunt in ultimul an. Ma interesez si iti comunic cand este aceasta sesiune. Dar, inca o data, o discutie " live" cu profii respectivi ti-ar fi de folos. Wink
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 1:48 pm    Titlul subiectului: Restante... Răspunde cu citat (quote)

Am intrebat la secretariat si perioada de restante incepe de acum, depinde de fiecare profesor cand isi fixeaza examinarea. Deci, trebuie sa iei legatura cu ei. La scoala nu e nimic oficial, nici la secretariat nu se stie nimic, in afara de examenul domnului Scheiber(analiza numerica), care va avea loc luni, 14 mai, de la ora 13. In rest, nimic oficial. trebuie sa iei lagatura cu profii respectivi. Succes! Wink
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
tazy_the_great
Junior
Junior


Vârsta: 41
Data înscrierii: 02/Mai/2007
Mesaje: 12
Cuvinte scrise: 1,964
Sexul: Masculin
Locație: Piatra Neamt
ro.gif


MesajTrimis: Joi Mai 10, 2007 7:45 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Ms mult de informatii! Sper sa ne intalnim sapt viitoare prin Brasov. Bafta si tie! Smile
Sus
tazy_the_great este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
razvan
Site Admin
Site Admin



Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 1244
Cuvinte scrise: 74,092
Sexul: Masculin
Locație: Brasov / Cork (Irlanda)
ro.gif


MesajTrimis: Joi Mai 10, 2007 7:51 am    Titlul subiectului: (Fără titlu) Răspunde cu citat (quote)

Sper si eu sa ne intalnim, daca nu se va intampla asa, eu iti urez multa bafta si succes! Wink
Sus
razvan este deconectat Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro -> Administrative ... Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Nu puteți atașa fișiere în acest forum
Nu puteți descărca fișiere în acest forum
Referință subiect (Stil MLA)
"Site-ul facultatii." Mesaj online. Mie Mai 02, 2007 2:38 pm. razvan.bocu.ro / forum.bocu.ro.
Joi Apr 18, 2024 4:42 pm. < http://forum.bocu.ro/viewtopic.php?t=47 >.




Securitate forum

99917 Atacuri blocate

Powered by BOCU.ro © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community / Razvan Bocu <<< razvan@bocu.ro >>>

Uptime server: 58 zile, 17 ore, 38 minute | Încărcare medie: 0.80, 0.69, 0.73

Server uptime(last month)